Lifestyle Hotel

Lifestyle-Hotel-1
Lifestyle-Hotel-2
Lifestyle-Hotel-3

+ 19
dalších fotek

Business Lifestyle Hotel Praha je pro své možnosti ideálním místem pro veškeré obchodní příležitosti v Praze. Hosté se mohou ubytovat ve 20 dvoulůžkových business pokojích nebo v 7 apartmánech. Všechny disponují moderním nábytkem, LCD televizorem, klimatizací a připojením k internetu. Hotel je vzdálen pouze 2,5 km od nové části Pražského Okruhu, která je přímou spojnicí pro důležité dálniční tahy. Zároveň nabízí dobrou dostupnost na letiště. Hosté jistě ocení i prostorné hotelové parkoviště. Lifestyle Hotel Praha poskytne svým klientům maximální péči, nejvyšší kvalitu ubytovacích služeb a veškeré nabízené služby zajistí na profesionální úrovni. Součástí filozofie hotelu je rovněž sbližovat obchodníky z celého světa a umožnit jim tak uzavřít svůj byznys ve stylovém prostředí a na dobré úrovni. K takovým účelům nabízí plně vybavenou konferenční místnost.

Wi-fi

Wi-fi

Parkování

Parkování

Občerstvení

Občerstvení

Konferenční prostory

Konferenční místnost

Lifestyle Hotel

V lužích 999/1 Praha

2 968 Kč / den

Detail místnosti Detail zařízení

Recenze

90 %

8 recenzí

Personál
91 %
Vybavení
93 %
Čistota
95 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 13. 11. 2016

   • Vysoká úroveň profesionality slečny Veroniky Pavlíkové, na recepci hotelu, naplnila mé očekávání v ohledu uvítání hosta. Již od prvního okamžiku komunikace byla u slečny Pavlíkové zřejmá vstřícnost, laskavý a lidský přístup i odbornost ve směru podání informací, které jsem potřeboval. Slečna Pavlíková je tedy příjemným důkazem toho, že i v ČR může recepční hosta nejen uvítat, ale i přesvědčit o tom, že pro člověka bude lidský přístup důležitější, než mnohdy nevyužitelné pozlátko.
   • Majitelům, případně nejvyššímu vedení hotelu bych si dovolil, z technického hlediska, doporučit přehodnocení úrovně zvukové izolace prostor, v nichž je hostům umožněna hlasitá hudební reprodukce stylu Karaoke. Z důvodu vysoké hlasitosti a otřesů vedoucích stěnami hotelu ze suterénu až do pokojů ve druhém patře, jsem nemohl spát mezi 23.00 až 04.00 hod. Nemluvě o hostech, které - opilé téměř do bezvědomí - odváděli další hosté z prostor zmíněné Karaoke zábavy. Za krátké zamyšlení snad majiteli, nebo vedení hotelu bude stát fakt, že může získat víc hostů, kteří si chtějí v jejich hotelu v nočních hodinách odpočinout. Pokud, tedy nemají zájem spíš o vytvoření jakéhosi "night clubu" pro zábavu dle libosti hrstce opilých a hlučných individuí.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Robert, 13. 09. 2015

   • V hotelu panuje klid a pohoda,sice je to dál od centra, ale to vůbec nevadí, zastávka MHD je dvě minuty cesty od hotelu a autobus a metro jezdí stále.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Stanislav, 17. 07. 2015

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anton Bittner, 13. 04. 2014

   • vyborný hotel, trochu ďalej od centra, ale výhoda pri ceste po D1, dá sa vyhnúť hustej premávke. Hotel čistý, nový, spokojnosť.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Milan Sepeši, 06. 11. 2013

   Kontakt

   Ubytování pro Vaši konferenci Vám přineseme již brzy

   Zatím si ho můžete vybrat na Hotel.cz.

   Přejít na Hotel.cz
   0 prázdné