Lifestyle Hotel

Lifestyle-Hotel-1
Lifestyle-Hotel-2
Lifestyle-Hotel-3

+ 11
dalších fotek

Business Lifestyle Hotel Praha je pro své možnosti ideálním místem pro veškeré obchodní příležitosti v Praze.
Hosté se mohou ubytovat ve 20 dvoulůžkových business pokojích nebo v 7 apartmánech. Všechny disponují moderním nábytkem, LCD televizorem, klimatizací a připojením k internetu.
Hotel je vzdálen pouze 2,5 km od nové části Pražského Okruhu, která je přímou spojnicí pro důležité dálniční tahy. Zároveň nabízí dobrou dostupnost na letiště. Hosté jistě ocení i prostorné hotelové parkoviště.
Lifestyle Hotel Praha poskytne svým klientům maximální péči, nejvyšší kvalitu ubytovacích služeb a veškeré nabízené služby zajistí na profesionální úrovni. Součástí filozofie hotelu je rovněž sbližovat obchodníky z celého světa a umožnit jim tak uzavřít svůj byznys ve stylovém prostředí a na dobré úrovni. K takovým účelům nabízí plně vybavenou konferenční místnost.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Konferenční místnost

Lifestyle Hotel

Praha

70 3 777 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

90 %

11 recenzí

Personál
90 %
Služby
91 %
Čistota
95 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Vse bylo super
   • Vse bylo ok
   Celkové hodnocení:

   Autor: Marcela , 15. 07. 2018

   • 1) Sprchový gel s vůní lesních jahod :-) Marně si lámu hlavu, kde ho sehnat... 2) Matrace na můj vkus poněkud měkčí a pružnější, ale vyspal jsem se na ní až překvapivě dobře
   • Cena vody Evian v minibaru (150 Kč na láhev ?????) - nepoužil jsem ji právě proto
   Celkové hodnocení:

   Autor: Zdeněk Vodička, 20. 05. 2018

   • Vstřícnost personálu.
   • Není co dodat.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jitka, 17. 12. 2017

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 13. 11. 2016

   • Vysoká úroveň profesionality slečny Veroniky Pavlíkové, na recepci hotelu, naplnila mé očekávání v ohledu uvítání hosta. Již od prvního okamžiku komunikace byla u slečny Pavlíkové zřejmá vstřícnost, laskavý a lidský přístup i odbornost ve směru podání informací, které jsem potřeboval. Slečna Pavlíková je tedy příjemným důkazem toho, že i v ČR může recepční hosta nejen uvítat, ale i přesvědčit o tom, že pro člověka bude lidský přístup důležitější, než mnohdy nevyužitelné pozlátko.
   • Majitelům, případně nejvyššímu vedení hotelu bych si dovolil, z technického hlediska, doporučit přehodnocení úrovně zvukové izolace prostor, v nichž je hostům umožněna hlasitá hudební reprodukce stylu Karaoke. Z důvodu vysoké hlasitosti a otřesů vedoucích stěnami hotelu ze suterénu až do pokojů ve druhém patře, jsem nemohl spát mezi 23.00 až 04.00 hod. Nemluvě o hostech, které - opilé téměř do bezvědomí - odváděli další hosté z prostor zmíněné Karaoke zábavy. Za krátké zamyšlení snad majiteli, nebo vedení hotelu bude stát fakt, že může získat víc hostů, kteří si chtějí v jejich hotelu v nočních hodinách odpočinout. Pokud, tedy nemají zájem spíš o vytvoření jakéhosi "night clubu" pro zábavu dle libosti hrstce opilých a hlučných individuí.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Robert, 13. 09. 2015

   0 prázdné