Hotel Modena

Hotel-Modena-1
Hotel-Modena-2
Hotel-Modena-3

+ 21
dalších fotek

Hotel Modena ***

Nově otevřený, částečně zrekonstruovaný hotel situovaný v části Bratislava - Ružinov. Je vzdálen 6 km od historického centra se snadným přístupem k turistickým atrakcím a nákupním střediskům. Také se vyznačuje rychlou dostupností k letišti a hlavním dopravním tahem do Košic, Vídně, Prahy, Budapešti. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází zastávka městské hromadné dopravy (100 metrů). Hlavní nádraží Bratislava - Staré město, s přímým spojem, je vzdálena jen 7,5 km od hotelu.

Návštěvníkům nabízíme kvalitní ubytovací a také gastronomické služby za bezkonkurenční ceny, vhodné pro obchodní cestující, turisty nebo rodiny. Ve všech prostorách, včetně pokojů je k dispozici bezplatné Wifi připojení a disponuje bezbariérovým přístupem.

Hotel má k dispozici také monitorované parkovací místa vyhrazenými pro ubytované hosty.

K hotelu patří školící místnost s kapacitou do 30 osob, vhodná pro různé příležitosti jako pracovní jednání, školení, případně i rodinné oslavy, setkání, či menší svatby. Samozřejmostí je zajištění kompletních cateringových služeb dle Vašich přání.

K hotelu také patří restaurace Maranello, která disponuje kapacitou až 130 osob a je vhodným místem pro konání svateb, rodinných oslav, firemních večírků a plesů.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování 119 Kč /den

Konferenční prostory

Konferenční místnost

Hotel Modena***

Bratislava

110 11 868 Kč / den

Detail místnosti

Školící místnost

Hotel Modena***

Bratislava

40 2 848 Kč / den

Detail místnosti
0 prázdné