Hotel Modena

Hotel-Modena-1
Hotel-Modena-2
Hotel-Modena-3

+ 21
dalších fotek

Hotel Modena ***

Nově otevřený, částečně zrekonstruovaný hotel situovaný v části Bratislava - Ružinov. Je vzdálen 6 km od historického centra se snadným přístupem k turistickým atrakcím a nákupním střediskům. Také se vyznačuje rychlou dostupností k letišti a hlavním dopravním tahem do Košic, Vídně, Prahy, Budapešti. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází zastávka městské hromadné dopravy (100 metrů). Hlavní nádraží Bratislava - Staré město, s přímým spojem, je vzdálena jen 7,5 km od hotelu.

Návštěvníkům nabízíme kvalitní ubytovací a také gastronomické služby za bezkonkurenční ceny, vhodné pro obchodní cestující, turisty nebo rodiny. Ve všech prostorách, včetně pokojů je k dispozici bezplatné Wifi připojení a disponuje bezbariérovým přístupem.

Hotel má k dispozici také monitorované parkovací místa vyhrazenými pro ubytované hosty.

K hotelu patří školící místnost s kapacitou do 30 osob, vhodná pro různé příležitosti jako pracovní jednání, školení, případně i rodinné oslavy, setkání, či menší svatby. Samozřejmostí je zajištění kompletních cateringových služeb dle Vašich přání.

K hotelu také patří restaurace Maranello, která disponuje kapacitou až 130 osob a je vhodným místem pro konání svateb, rodinných oslav, firemních večírků a plesů.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování 124 Kč /den

Konferenční prostory

Konferenční místnost

Hotel Modena***

Bratislava

110 11 126 Kč / den

Detail místnosti

Školící místnost

Hotel Modena***

Bratislava

40 1 731 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

64 %

7 recenzí

Personál
80 %
Služby
63 %
Čistota
69 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Zbyněk Teska, 28. 09. 2021

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 16. 01. 2019

   • Parkování nedostatečné čekali jsem 20min na otervření brány a až po vyhledání recepční. Pokoj Business neodpovídal popisu. Chtěla bych vidět rozdíl mezi business a economy. Na pokoji nefungovala TV. Recepční na dotaz zda nám doporučí restauraci v okolí ( restaurace byla uzavřená) nebyla schopná odpovědět. Snídaně mimo jiné i okoralé jednohubky (pravděpodobně zbytek ze svatby s předchozího dne). Personál nejevil zájem téměř o nic. Už nikdy více
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 19. 08. 2018

   Celkové hodnocení:

   Autor: Jan, 21. 05. 2017

   • spatná snídane a cizí prpstredi
   Celkové hodnocení:

   Autor: František, 17. 03. 2016

   0 prázdné