Resort Orsino

Resort-Orsino-1
Resort-Orsino-2
Resort-Orsino-3

+ 79
dalších fotek

Nově otevřený čtyřhvězdičkový hotel Orsino je situován přímo na břehu přehrady Lipno, která je oblíbeným místem pro trávení letní i zimní dovolené. V létě se můžete věnovat nejrůznějším vodním sportům či se vypravit na výlet do krásného okolí, v zimě zase můžete navštívit některé z nedalekých lyžařských areálů.
Ubytování je v hotelu Orsino zajištěno ve třiceti nadstandardně a vkusně zařízených prostorných pokojích. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje i jeden pokoj upravený pro tělesně postižené hosty. Součástí hotelu je příjemná restaurace, tenisový kurt a venkovní dětské hřiště i relaxační centrum s vyhřívaným bazénem, saunou, vířivou vanou a možností masáží. Na své si zde přijde i firemní klientela, pro níž je připravena moderně vybavená konferenční místnost.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma

Konferenční prostory

Konferenční místnost

Resort Orsino

Černá v Pošumaví

40 5 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

88 %

40 recenzí

Personál
93 %
Služby
88 %
Čistota
92 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 07. 08. 2020

   • personál
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jiří, 18. 06. 2020

   • Líbilo se mi naprosto vše! Skvělý personál, rodinný přístup a zároveň naprosto profesionální. Pečlivý šéfkuchař (ředitel? :) ), vše kontroloval. Všichni velice komunikativní, a se snahou pomoci. Útulné, čisté a kvalitně vybavené pokoje. Čisté a komfortní wellness a bazén. Wifi ve Wellness :) Strategicky výhodná poloha mezi lyžařskými areály Lipno, Frymburk a Hochficht. Lyžárna se skříňkami na lyže dle pokojů. Rádi se znovu vrátíme. P.S. Personál nerozhodil ani výpadek proudu po vichřici Sabina. :))
   • Nic.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jan, 15. 02. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 05. 02. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Lenka, 13. 10. 2019

   0 prázdné