Resort Orsino

Resort-Orsino-1
Resort-Orsino-2
Resort-Orsino-3

+ 80
dalších fotek

Nově otevřený čtyřhvězdičkový hotel Orsino je situován přímo na břehu přehrady Lipno, která je oblíbeným místem pro trávení letní i zimní dovolené. V létě se můžete věnovat nejrůznějším vodním sportům či se vypravit na výlet do krásného okolí, v zimě zase můžete navštívit některé z nedalekých lyžařských areálů.
Ubytování je v hotelu Orsino zajištěno ve třiceti nadstandardně a vkusně zařízených prostorných pokojích. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje i jeden pokoj upravený pro tělesně postižené hosty. Součástí hotelu je příjemná restaurace, tenisový kurt a venkovní dětské hřiště i relaxační centrum s vyhřívaným bazénem, saunou, vířivou vanou a možností masáží. Na své si zde přijde i firemní klientela, pro níž je připravena moderně vybavená konferenční místnost.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma

Konferenční prostory

Konferenční místnost

Resort Orsino

Horní Planá

40 5 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

90 %

58 recenzí

Personál
95 %
Služby
91 %
Čistota
93 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Moc pěkný resort, byli jsme mile překvapený. Uvítání super, personál moc příjemný a ochotný. Ubytování nádherné, čisté a postele úplně nejlepší, moc dobře se nám spalo. Jídlo bylo také moc dobré a velký výběr. Počasí nám sice moc nepřálo, ale vyhřívaný plavecký bazén, sauna a vířivka nám čas příjemně zpestřili. Určitě se sem zase vrátíme.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Magdalena Stibůrková, 08. 05. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 07. 02. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Petr, 10. 10. 2021

   • vše
   • nic
   Celkové hodnocení:

   Autor: Václav Jiroušek, 03. 10. 2021

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 29. 09. 2021

   0 prázdné