WELLNESS HOTEL PANORAMA

WELLNESS-HOTEL-PANORAMA-1
WELLNESS-HOTEL-PANORAMA-2
WELLNESS-HOTEL-PANORAMA-3

+ 12
dalších fotek

Wellness Hotel Panorama je situován v příjemném prostředí malebné jihomoravské vesničky Češkovice, která je součástí Blanska. Hotel sídlí na velmi klidném místě obklopeném krásnou krajinou a je ideálním výchozím bodem pro poznávání Moravského krasu a dalších zajímavých jihomoravských míst. Ubytování je zde zajištěno v nově zrekonstruovaných dvoulůžkových a třílůžkových pokojích rozdělených do dvou kategorií - Classic a Superior. Součástí hotelu je restaurace, nebeská terasa s mobilním zastřešením, atrium s ohništěm, tenisové kurty, venkovní vyhřívaný bazén, wellness centrum s finskou a parní saunou, infrakabinou, vířivou vanou i bazénem se slanou vodou a celá řada dalších zařízení a služeb. Pro firemní klientelu je zde připraven moderní klimatizovaný sál vhodný pro pořádání akcí všeho druhu.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Pevný internet Pevný internet Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

JIŽNÍ SÁL

WELLNESS HOTEL PANORAMA****

Blansko

60 5 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

93 %

173 recenzí

Personál
95 %
Služby
93 %
Čistota
94 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Rostislav Adámek, 28. 09. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Petr Tureček, 28. 09. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 28. 08. 2020

   • Maximální komfort, ideál pro rodiny s dětmi, osobní přístup, nadšení p. Lachmana pro osliky a jeho pomocná ruka, zaleval květiny, staral se o bazén,v restauraci p. Růžička, borec co má cit a jeho práce je vizitkou jeho osobního přístupu ke své práci,nejlepsi vrchní co jsem zazila, uměl opravdu nabídnout vše a byl maximálně vsimavy a to jak se staral o stoly a jejich čistotu... Báječne. Hotel je prostě super a dělají tam opravdu moc fajn lide
   • Možná bych vytkla, že pokoj nejde zamknout zevnitř, dítě může kdykoli odejít v noci, třeba když tvrdě spíte.vyber matrace, zaměřit se na zdravý spánek, některe pokoje by mohly mít měkké, jiné zas tvrdé matrace a nabízet to už při rezervaci.Tyden pobytu je dlouhá doba a bolely nás záda, až nás to budilo.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 16. 08. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 16. 07. 2020

   0 prázdné