WELLNESS HOTEL PANORAMA

WELLNESS-HOTEL-PANORAMA-1
WELLNESS-HOTEL-PANORAMA-2
WELLNESS-HOTEL-PANORAMA-3

+ 12
dalších fotek

Wellness Hotel Panorama je situován v příjemném prostředí malebné jihomoravské vesničky Češkovice, která je součástí Blanska. Hotel sídlí na velmi klidném místě obklopeném krásnou krajinou a je ideálním výchozím bodem pro poznávání Moravského krasu a dalších zajímavých jihomoravských míst. Ubytování je zde zajištěno v nově zrekonstruovaných dvoulůžkových a třílůžkových pokojích rozdělených do dvou kategorií - Classic a Superior. Součástí hotelu je restaurace, nebeská terasa s mobilním zastřešením, atrium s ohništěm, tenisové kurty, venkovní vyhřívaný bazén, wellness centrum s finskou a parní saunou, infrakabinou, vířivou vanou i bazénem se slanou vodou a celá řada dalších zařízení a služeb. Pro firemní klientelu je zde připraven moderní klimatizovaný sál vhodný pro pořádání akcí všeho druhu.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Pevný internet Pevný internet Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

JIŽNÍ SÁL

WELLNESS HOTEL PANORAMA****

Blansko

60 5 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

93 %

180 recenzí

Personál
95 %
Služby
93 %
Čistota
94 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • všechno na 1,paráda
   Celkové hodnocení:

   Autor: Marie Lhotská, 27. 09. 2021

   • Kvalita ubytování, strava, přístup zaměstnanců hotelu.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Josef Máca, 16. 09. 2021

   • čistota
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 13. 09. 2021

   Celkové hodnocení:

   Autor: Radek Fišer, 09. 08. 2021

   • Bylo kvalitní jídlo. Milá obsluha v restauraci. Mile paní uklízečky. Areál úžasně vybaven pro děti a jejich rodiče. Zvířátka byla v bezva stavu. Bazény taktéž udržované...
   • Pokoj situován na jih, měl okno na heslo. Panty se zámky na něm moc dobře nefungovaly. Na pobytu jsem byla v 7m těhotenství s malou téměř 2letou dcerou. Takže větrat je potřeba. Stejně tak by měl mít pokoj přiměřenou teplotu vzduchu k životu. Na pokoji se přes den nedalo prakticky být, jak byla vysoká teplota. Pokoj měl větrák ale ne klimatizaci. Dále jsme měli uhrazeny 3* vstup do vnitřního bazénu. Nakonec jsme využili pouze dva. Setkali jsme se následně s neochotou peníze za 1* vstup odečíst např. z konzumace... Se slovy recepční, že to "nejde". Když se chce, lze vše. Kde není vůle, není cesta. Dohadovat se s nikým nebudeme. Kvůli cca 200,- nám to spíše přišlo smutné gesto ze strany recepční a my zná i pokynů vedení??? Hotel nám byl doporučen. Nevím zda budeme doporučovat dál blízkým.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Petra, 27. 06. 2021

   0 prázdné