Pension Mandl

Pension-Mandl-1
Pension-Mandl-2
Pension-Mandl-3

+ 12
dalších fotek

Penzion Mandl v obci Řetová nedaleko Ústí nad Orlicí nabízí pro pořádání školení, konferencí či seminářů vybavený Multifunkční sál s kapacitou 40 až 50 hostů. K dispozici je veškerá potřebná audiovizuální technika, objednat lze přestávkové i celodenní občerstvení účastníků firemní akce.
K penzionu se 13 pokoji sídlícímu u rybníka na okraji lesa dojedete autem z Ústí nad Orlicí (napojení na hlavní silniční tah č. 14) přes Řetovou zhruba za 10 minut. Zaparkujete před budovou na prostorné bezplatné parkovací ploše.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma

Konferenční prostory

Multifunkční prostor

Pension Mandl

Řetová

50 Cena na vyžádání

Detail místnosti

Recenze

89 %

102 recenzí

Personál
92 %
Služby
88 %
Čistota
94 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Příjemné prostředí obklopené lesy, možnost koupání v nedalekém přírodním koupališti. Čisté a útulné pokoje s vlastní koupenou a WC. Snídaně ve formě švédských stolů vždy s čerstvým pečivem a zeleninou, chutné obědy a večeře dle přání i náročných požadavků. Restaurace s venkovní terasou, sálem pro různé školení a společenské akce. Ochotný a příjemný personál. Možnost kulturního a sportovního vyžití v okolí. Bezbariérový přístup do restaurace i společenského sálu a speciálně upravený pokoj pro tělesně postižené. Možnost parkovaní vozidla přímo u pensionu nebo na oploceném parkovišti vedle penzionu.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Petr, 28. 08. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Martina Novotná, 11. 07. 2020

   • Vše v poradku
   Celkové hodnocení:

   Autor: Karolína Adámková, 12. 07. 2020

   • Dobré jídlo, krásné okolí.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Tomáš, 28. 06. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 26. 06. 2020

   0 prázdné