Penzion Fořtovna

Penzion-Fořtovna-1
Penzion-Fořtovna-2
Penzion-Fořtovna-3

+ 29
dalších fotek

Penzion Fořtovna je situován v Jihočeském kraji, přibližně 20 km severně od Písku. Penzion najdete v bývalém sídle nadlesního, kde je obklopen krásnou přírodou plnou oblíbených jihočeských rybníků. Okolí je protkáno sítí turistických a cyklistických tras, které vás zavedou na nejrůznější okolní místa, mezi něž patří například zámek Orlík či hrad Zvíkov. Ubytování je zajištěno ve třech samostatných pokojích s vlastní koupelnou či ve třípokojovém apartmánu. Celková kapacita penzionu je 21 lůžek. Výbornou polohu i klidnou a přátelskou atmosféru penzionu jistě ocení nejen rodiny s dětmi a páry na odpočinkové dovolené, ale také firemní klientela, pro níž je zde připravena stylově zařízená knihovna s krbem vhodná pro různá jednání a schůzky.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Knihovna

Penzion Fořtovna

Cerhonice

40 Cena na vyžádání

Detail místnosti

Recenze

98 %

9 recenzí

Personál
100 %
Služby
98 %
Čistota
100 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Všechno perfektní,majitelka skvělá,čistota na vysoké úrovni.Vřele doporučujeme a určitě tento Penzion opět navštívíme.Maximální spokojenost.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jitka Peteříková, 09. 06. 2019

   • Krásné stavení, ve kterém není nouze o místo, s možností posedět uvnitř nebo venku. Vybavená společná kuchyň (ledničky, sporák, nože, prkýnka, nádobí...). Naši kluci si rádi venku zahráli pinčes a nohejbal. Příjemná byla cesta kolem rybníku, lesem nebo nádhernou lipovou alejí. Ticho a klid. A velmi ochotná "paní domácí". Děkujeme.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Radka, 17. 08. 2018

   Celkové hodnocení:

   Autor: jiří svoboda, 17. 06. 2018

   • Vše bylo naprosto dokonalé! Všem mohu vřele doporučit!!!!
   Celkové hodnocení:

   Autor: Zuzana Pavlíková, 15. 10. 2017

   • Naprostá spokojenost . V tomto penzionu jsme se cítili naprosto skvěle . Velmi příjemná a ochotná paní majitelka. V tomto penzionu jsou dokonale připraveni poskytnout turistům informace co můžou v okolí zhlédnout .Pokud to bude možné příští rok se určitě do tohoto penzionu vrátím.
   • Nemohu nic vytknout.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jana Kocourková, 07. 08. 2017

   0 prázdné