PENZION NA FAŘE

PENZION-NA-FAŘE-1
PENZION-NA-FAŘE-2
PENZION-NA-FAŘE-3

+ 5
dalších fotek

Penzion Na Faře sídlí, jak již název lehce napovídá, v nově zrekonstruovaném areálu bývalé fary v obci Dubenec ležící mezi města Jaroměř a Dvůr Králové nad Labem. Penzion je obklopen krásnou podkrkonošskou krajinou, která přímo vyzývá k dlouhým procházkám či projížďkám na kole. Navštívit můžete mimo jiné i nedaleké lázně Velichovky. Ubytování je zajištěno ve stylově zařízených pokojích umístěných v krásné historické budově pocházející z poloviny 18. století i v nově vybudované přístavbě. K dispozici jsou pokoje a apartmány s vlastním sociálním zařízením a kapacitou 31 pevných lůžek a čtyři přistýlky. Součástí penzionu je restaurace sídlící v prostorách bývalých koňských stájí, wellness s infrasaunou a vířivou vanou i herní místnost. Pro firemní klientelu je zde připraven prostorný konferenční sál.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Konferenční sál

PENZION NA FAŘE

Dubenec

120 1 900 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

96 %

37 recenzí

Personál
99 %
Služby
96 %
Čistota
99 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 26. 07. 2021

   • Poloha a historie penzionu, pohodlí ubytování, výtečná kuchyně, příjemný personál. Přespali jsme pouze jednu noc, ale rádi se vrátíme.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Irena, 24. 07. 2021

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 04. 10. 2020

   • všechno, hlavně i klid
   • na nic si nevzpomínáme
   Celkové hodnocení:

   Autor: Marie, 26. 10. 2019

   • Všechno, úžasná a skvělá architektura, krasná historická budova, skvěle sladěný interiér, výborné chutné snídaně, výborné kafe, parkování super, prostor, klid, no prostě vše komfortní, navíc vše velmi levné. Pohoda a velice příjemný personál, veliká ochota od všech.
   • Nebylo co vytknout.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 09. 10. 2019

   0 prázdné