Wellness Penzion Zlobice a Apartmány Kroměříž

Wellness-Penzion-Zlobice-a-Apartmány-Kroměříž-1
Wellness-Penzion-Zlobice-a-Apartmány-Kroměříž-2
Wellness-Penzion-Zlobice-a-Apartmány-Kroměříž-3

+ 17
dalších fotek

Penzion Zlobice leží jen několik kilometrů od historického centra Kroměříže. Nabízí 8 míst v apartmánech v centru Kroměříže a 56 lůžek a přistýlek v hlavní budově ve Zlobicích. Ve wellness centru je možné využít masérnu, finskou nebo bylinkovou saunu, infra saunu, whirlpool, masážní sprchy, Kneippův chodník a ochlazovací káď.
Parkuje se v uzavřeném areálu, je zde i tenisový kurt, multifunkční hřiště na volejbal, nohejbal a malou kopanou. Konferenční sál, salonek a salonek přilehlý k bowlingu jsou ideální pro firemní akce.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Pevný internet Pevný internet Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Konferenční sál

Wellness Penzion Zlobice a Apartmány Kroměříž

Zlobice

300 3 000 Kč / den

Detail místnosti

Salonek

Wellness Penzion Zlobice a Apartmány Kroměříž

Zlobice

28 1 500 Kč / den

Detail místnosti

Salonek u bowlingu

Wellness Penzion Zlobice a Apartmány Kroměříž

Zlobice

22 1 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

81 %

38 recenzí

Personál
84 %
Služby
81 %
Čistota
81 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Ve wellness morko, chladno, napustena polovina vody, nebyla ani moc tepla.... sauna?? Katastrofa.... žádné ručníky no proste hrůza.... vůbec nedoporučuji
   Celkové hodnocení:

   Autor: Radek, 12. 01. 2020

   • Klid, pro nenáročné hosty, dobrá cena, super poloha.
   • Personál - mladá slečna (brigádnice). Příšerný, otravený přístup. Nekomunikuje, sotva pozdraví, na otázky odpoví ve stylu “jo, ne, hmm.” Když jsme po ní něco chtěli, tak už pohledem Vám dá najevo, že ji otravujete. V ceně jsme měli snídani, ale kvůli dřívějšímu odjezdu jsme ji nestihli, slečně jsme to řekli ještě předtím než snídani začala připravovat. Místo aby byla ráda, že má vlastne ušetřenou práci, tak se opět tvářila naštvaně. Řekla jsem, že bych si dala jen džus, když snídani nestíháme... džus jsem nedostala a slečna si začala poklízet stolky jako když tam nejsme. To už jsme raději beze slova odešli a pití jsem si koupila v obchodě... Byli jsme tam jednu noc a chápu, že slečně je 15 let a blíží se škola, tak nálada je na bodu mrazu, když se ale rozhodne pracovat na pozici recepční, přístup by měl být o dost jiný. Kvůli přespání na jednu noc jsem to na místě neřešila, být tam delší dobu, rozhodně bych si stěžovala vedení hotelu. Když má slečna problém s lidmi, nemá s nimi pracovat - doslova otráví náladu i Vám. Pán, který se se slečnou střídal, byl super.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Michaela , 31. 08. 2019

   • Prostřefí moc pěkné, apartmány také pěkné,
   • Postel byla tak pomačkaná, že člověk nevěděl zda v ní již nějdo nespal. Snídaně skromnější, chybělo ovoce. Personálnby měl byt zkušenější v jednání s hosty a hlavně vhodněji oblečen.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Lenka, 25. 08. 2019

   • Dobry den. Bylo špatné zadání adresy ,vlastně vůbec nezadání adresy na apartmány . Musela jsem se zbytečně vracet ze Zlobic do Kroměříže. I když mi ráno před příjezdem volala recepční, tak mě neinformovala že apartmány jsou v centru Kroměříže na jiné adrese než mi poslali. Prostě Katastrofa. Nejhorší komunikace s ubytováním.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Lucie, 14. 08. 2019

   • nenachazim nic
   • Pokoj za 6dninebyl vubec uklizen vcetne kos na odpadky nebyl vypraznen rucnik take nevymenen 6dni jen za poplatek 50 Kc Internet jen na chodbe prerusovane snidane nedostatkova. Oznaceni Hotelu Welness je neopravnene a nedopruceji zadnemu.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Holzer Gottfried, 12. 07. 2019

   Kontakt

   0 prázdné