2 900 Kč/ den290 Kč/ hodinu

Konferenční prostory vhodné pro školení, workshopy, semináře a teambuildingové akce najdete v Penzionu U Rechů na okraji Blanska. Přímo na hotelu je k dispozici profesionální lezecká stěna, je zde také půjčovna sportovních potřeb, segway a wellness centrum.
Přímo v rodinném penzionu můžete odkrýt spoustu rozmanitých chutí a vůní vín z jižní Moravy. Spolu s Vinařstvím Košut zde sestavili vinný lístek tak, aby si každý vybral dle své chuti a užil si pohodu na terase s výhledem na Blansko.

2 900 Kč / den
290 Kč / hodina

Možnost ubytování

Boutique Penzion Rech
Boutique Penzion Rech přímo v objektu Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Zatemnění Zatemnění Wi-fi Wi-fi Zdarma Plátno Plátno Projektor Projektor Ozvučení Ozvučení Mikrofon Mikrofon Flipchart Flipchart Parkování Parkování Zdarma Občerstvení Občerstvení 7m x 13m x 3m 7m x 13m x 3m

Kapacita

Uspořádání do U Uspořádání do U 80 osob Divadlo Divadlo 100 osob Třída Třída 50 osob Banket Banket 60 osob Jednání Jednání 50 osob Recepce Recepce 55 osob

Občerstvení

Varianta A

Balíček obsahuje snídani podávanou formou bufetu v době od 8:00 do 10:00. Snídaně je v ceně ubytování a je poskytována pouze ubytovaným hostům.

Na vyžádání

Varianta B

Večeře je podávána od 18:00 do 20:00. Cena je závislá na dohodě. Večeře jsou podávány pouze ubytovaným hostům.

Na vyžádání
0 prázdné