Hotel Pod Zvičinou

Hotel-Pod-Zvičinou-1
Hotel-Pod-Zvičinou-2
Hotel-Pod-Zvičinou-3

+ 57
dalších fotek

Hotel Zvičina je situován pod vrcholem stejnojmenné hory ležící nedaleko od Dvora Králové nad Labem. Jedná se o útulný rodinný hotel s bohatou historií sahající až do 17. století. Hotel sídlí na velmi klidném místě jako stvořeném k příjemnému a ničím nerušenému odpočinku. Kromě toho nabízí jedinečný výhled na krkonošské hřebeny i podkrkonošská údolí.
Ubytování je v hotelu Zvičina zajištěno v 29 pokojích s kompletním příslušenstvím a příjemnou atmosférou. Kromě pokojů jsou k dispozici i bungalovy či chatky a kemp u koupaliště. Součástí hotelu je restaurace a multifunkční konferenční prostory vhodné pro pořádání firemních i soukromých akcí všeho druhu.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Kolonáda - seminární prostor

Hotel Pod Zvičinou

Dolní Brusnice

150 6 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

82 %

116 recenzí

Personál
87 %
Služby
83 %
Čistota
86 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Všechno
   Celkové hodnocení:

   Autor: KVĚTOSLAVA Flídrová, 30. 10. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 30. 10. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 09. 10. 2022

   • Milý, profesionální personál, kouzelné místo v hotelu-( styl, útulnost, praktičnost,) i krajina venku. Zázračná voda. Teplo. Výborná kuchyně.
   • opravdu mě nic nenapadá.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Zuzana Denková, 09. 10. 2022

   • Hotel má obrovský potenciál, ale chátrá. Krásná příroda, krásné okolí. Personál docela nepřístupný, protivný. Pokoje staré, plíseň na stropech, mrtvé mouchy všude, žádné manželské postele, pouze dvě spojené. Měli jsme dokonce problém se sprchou při sprchování se hadice rozpadla. Na recepci mi bylo řečeno cituji “no všechno špatně”. Byli jsme na pokoji 3 se synem, žádná přistýlka, rozkládací gauč nic, spali jsme velmi nepohodlně vzhledem k 2 odděleným postelím. Jídlo podprůměrné, tvrdé staré knedlíky, snídaně hrůza. Jde to skromně, ale mnohem líp. Byli jsme rádi, že jsme zde strávili jen jednu noc. Hezká dětská herna, ale taktéž špinavá.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Michaela Smolíková, 23. 08. 2022

   0 prázdné