Ranč Kostelany

Ranč-Kostelany-1
Ranč-Kostelany-2
Ranč-Kostelany-3

+ 18
dalších fotek

Firemní akci v prostředí divokého západu nabízí Ranč Kostelany nedaleko Kroměříže. Součástí westernového městečka jsou stylové školící prostory s kapacitou až 120 osob, plně vybavené moderní audiovizuální technikou. Vašemu meetingu, prezentaci nebo konferenci dají netušenou inspirativní atmosféru. Ranč Kostelany s tříhvězdičkovým hotelem o 60 lůžkách je snadno dostupný z dálnice D1 vedoucí kolem Kroměříže i z D55 od Otrokovic případně Tlumačova. Přímo před hotelem je prostorné parkoviště pro auta i autobusy.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma

Konferenční prostory

Little salonek

Ranč Kostelany

Kostelany

100 3 500 Kč / den

Detail místnosti

Western salonek

Ranč Kostelany

Kostelany

60 3 500 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

90 %

44 recenzí

Personál
94 %
Služby
89 %
Čistota
95 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 11. 09. 2022

   • Moc pěkné prostředí, opravdu čisto , dobrá kuchyně ale hlavně velmi příjemný personál.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Pavel Jakubowski, 11. 09. 2022

   • Stylový nábytek a vůbecíveškeré vybavení. Měli jsme ubytování na dvě patra a vnoučata z toho byla nadšená! Perfektní čistota. Přestože je ubytovaní v blízkosti maštale, neviděl jsem v hotelu jedinou mouchu. Kuchyně: VYNIKAJÍCÍ. Doporučuju zvláště jejich žebírka. Personál: Veselí, milí, vlídní, příjemní a vstřícní lidé, se kterými bylo radost jednat. Pochvala! No a koně ovšem! Ve svých dvaasedumdesáti a sto kilech váhy jsem se povozil. Kůň nic nenamítal a ani druhý den si na mne, nebo bolesti ve svých koňských zádech nestěžoval! Jet na koni je čistá radost! Koupání: jednoznačně jednička s hvězdičkou!! čistota, krásná voda, super.
   • Není co vytknout. Krásné prostředí a super personál! Dělají to bezvadně! :-) :-) vnoučata byla trošičku zklamaná, že ta buvolí hlava v jídelně nemá pokračování tělem a zadkem za zdí. Ono tam je dětský koutek.... :-) :-)
   Celkové hodnocení:

   Autor: Milena Pinkasová, 25. 08. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Lukáš, 04. 09. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Lucie, 12. 08. 2022

   0 prázdné