Hotel Rehavital

Hotel-Rehavital-1
Hotel-Rehavital-2
Hotel-Rehavital-3

+ 36
dalších fotek

Hotel Rehavital v centru města Jablonec nad Nisou disponuje 29 pokoji, jejichž součástí je vlastní koupelna, vysoušeč vlasů, wi-fi, satelitní TV, telefon a minibar. Je to jediný hotel v Jablonci nad Nisou, který vám nabídne krásným park tvořený dvěma zahradami.
 Zakládají si zde na kvalitní snídani ze studených i teplých pokrmů. Skupinám  nabízí i polopenzi ve spolupráci s osvědčeným lokálním partnerem, který večeře připraví. Organizátoři firemních akcí uvítají možnost využít Konferenční místnost pro 30 osob.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Konferenční místnost

Hotel Rehavital

Jablonec nad Nisou

35 3 500 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

89 %

100 recenzí

Personál
94 %
Služby
88 %
Čistota
92 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Příjemný hotel na pěkném místě kousek od centra uprostřed zeleně. Zaujal mě bohatý program pro děti, i když jsem v hotelu právě byla bez nich, tak jsem nemohla vyzkoušet. Moc dobré snídaně.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Naďa, 18. 08. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 11. 08. 2020

   • Die Lage des Hotels ist zentral. Zimmerausstattung ausreichend für eine Übernachtung. Sauberkeit sehr gut. Möglichkeit der Fahrradunterbringung ist super, aber die Erreichbarkeit des Fahrradraumes müßte eventuell überdacht oder geändert werden. Eventuell ein Zugang von außen. <lift ist gut aber auch nur über die Treppe erreichbar. Frühstücksangebot und Reichhaltigkeit war super. Büffet erfüllt alle Wünsche. Personal sehr freundlich und bereit alles zu erklären und in allen Fragen zu helfen. Ein gutes Preis-/ Leistungsverhältnis
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 15. 07. 2020

   • Tuhé pečivo/housky/
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jan, 16. 06. 2020

   • Televize neměla signál- proč tam je?
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 09. 02. 2020

   0 prázdné