Hotel Relax

Hotel-Relax-1
Hotel-Relax-2
Hotel-Relax-3

+ 12
dalších fotek

Hotel Relax U Drsů nabízí k uspořádání prezentační akce, banketu nebo podnikového školení Restaurační sál až pro 100 osob s možností rozšíření kapacity o přilehlé salonky. K dispozici v něm je projektor s plátnem, flipchart a bezdrátové připojení k internetu.
Pro účastníky firemní akce si objednáte občerstvení, catering i celodenní stravu podle přání. Rodinný podnik najdete mezi Táborem a Sezimovým Ústím u silnice č. 603, navazující nedaleko na dálnici D3 (E55). K hotelu s 58 lůžky patří prostorné parkoviště pro auta i autobusy.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma

Konferenční prostory

Restaurační sál

Hotel Relax

Tábor

100 1 200 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

87 %

99 recenzí

Personál
93 %
Služby
88 %
Čistota
86 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 19. 10. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 20. 09. 2020

   • *) Přestože v oknech ostatních pokojů byly závěsy v našem pokoji chyběly … zdánlivá maličkost …. ale je-li dusno a večer potřebujete vyvětrat, nedaleké mokřady jako líhniště miliónů komárů, o sobě daly hned vědět. Potom ty závěsy citelně chyběly. *) Sprchový kout tekl, a to dost výrazně. Po krátkém sprchování bylo v celé koupelně všude "na prst" vody. Vodu jsme vytřeli, aby jsme se při chození na záchod nemuseli brouzdat a čvachtat ve vodě, a po nahlášení závady v recepci nám byla přislíbena výměna pokoje. Druhý den večer, po návratu z výletu, nám recepční oznámila, že sprchový kout v našem pokoji je zcela opraven, a že se stěhovat nemusíme ….. Opravdu, sprchový kout v místě pravděpodobného poškození byl zaplátován kouskem umělé hmoty ….. a už netekl ….. už netekl tak moc ….. po sprchování ze spodu sprchového koutu nateklo jenom tak málo vody, že to vytvořilo "lagunu" už jen za záchodovou mísou (asi tak 1/4 koupelny). Vodu jsme již nevytírali ….. *)absence větráku v koupelě/záchodě ….. po vykonání např. "velké" potřeby vzniklý odér vyvětráte pouze vyvětráním sociální místnosti otevřením dveří a vyvětráním do pokoje.
   Celkové hodnocení:

   Autor: VLASTIMIL MALÍČEK, 14. 09. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 08. 09. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 21. 08. 2020

   0 prázdné