Hotel SAVOY

Hotel-SAVOY-1
Hotel-SAVOY-2
Hotel-SAVOY-3

+ 15
dalších fotek

Čtyřhvězdičkový Hotel Savoy leží jen pár kroků od centra Českých Budějovic, a přesto je vyhledávaný především pro své klidné a tiché prostředí. Moderní relaxační hotel s rodinnou atmosférou nabízí ubytování pro 125 hostů v 63 jedno, dvou a třílůžkových pokojích a v jednom apartmá.
Pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, lednicí a wi-fi připojením. Velkorysé koupelny jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem, WC a fénem. Díky kvalitním a rozmanitým gastronomickým službám je hotel často využívaný i pro firemní akce.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Pevný internet Pevný internet Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Salonek

Hotel SAVOY

České Budějovice

20 1 150 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

92 %

55 recenzí

Personál
94 %
Služby
92 %
Čistota
94 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Milý a ochotný personál, velký výběr snídaně.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 04. 06. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 04. 06. 2022

   • Hotel leží v klidné, příjemné části města. Je umístěn blízko centra. Příjemně nás překvapila široká nabídka pokrmů u hotelové snídaně. Naše řidička ocenila možnost parkování v hotelovém dvoře. Děkujeme velice za služby ranní recepční paní Martiny Hosnedlové, která nám poskytla tip na skvělou restauraci a mapku, která nám usnadnila orientaci ve městě.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jitka, 17. 05. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 17. 05. 2022

   • Velice mne potěšilo hezké zařízení a hlavně čistota, pěkná koupelna s kvalitní sprchou, vše na recepci vyřízeno snadno a rychle, skvělá snídaně s velkým výběrem. Výborná cena při rezervaci s předstihem. Pobyt jsem měla pouze na jednu noc, ale byla jsem velice spokojena, ráda se sem někdy vrátím.
   • Občas se ozýval hluk z jiných pokojů, ale nic dramatického. Také jsem byla trochu nervózní z toho, že se karta k pokoji nemá přiblížit k mobilnímu telefonu :o)
   Celkové hodnocení:

   Autor: Veronika, 17. 05. 2022

   0 prázdné