Hotel Sirákov

Hotel-Sirákov-1
Hotel-Sirákov-2
Hotel-Sirákov-3

+ 20
dalších fotek

Tříhvězdičkový Hotel Sirákov má výhodnou polohu mezi Zlínem a Vsetínem a pro příležitost pořádání nejrůznějších oslav, školení a jiných firemních akcí nabízí dva salonky s kapacitou až 70 míst. Ve všech prostorách je možné bezdrátové připojení k internetu.Ubytovat se může celkem 32 osob v 11ti pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. K dispozici je wellness centrum, parkování zdarma u hotelu, venkovní zahrádka s grilem a hotelová restaurace, která poskytuje hostům příjemné a stylové posezení se širokou nabídkou skvělých pokrmů a specialit.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma

Konferenční prostory

Salonek

Hotel Sirákov

Liptál

15 Cena na vyžádání

Detail místnosti

Snídaňový salonek

Hotel Sirákov

Liptál

35 Cena na vyžádání

Detail místnosti

Recenze

89 %

76 recenzí

Personál
92 %
Služby
90 %
Čistota
92 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Poloha pro turistické výlety. Blízkost autobusové zastávky. Dostatek parkovacího místa. Pro turistickou činnost v okolí ideální. Pro tuto aktivitu je komfort dostačující.
   • Ručníky a ložní prádlo.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jiří, 30. 10. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 02. 10. 2022

   • Personál
   • Vše jde slyšet. Někdo pařil v salonku do 24 h.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Eva, 04. 09. 2022

   • Klidný, čistý a relativně zánovní hotel.Používali jsme ho jenom jako noclehárnu,ale byli jsme velmi spokojeni.Kuchyně je prostě SKVĚLÁ !!! Velmi chválíme multifunkčního pana vrchního,recepčního,číšníka a provozního.Stále ho bylo vidět a vždy byl ochotný pomoci a vyhovět.
   • Jediná skvrna na dojmu hotelu byly pro nás ranní hudební produkce při snídani.Je to nešvar většiny českých restaurací. Nechápu, proč musíme poslouchat při snídani ryčnou hudební produkci regionálního rozhlasu s rádoby vtipnými komentáři moderátora. Pane majiteli, pohlídejte si prosím, aby muzika byla "do ouška". Stejně to nikdo neposlouchá. Proto jsem ubral jednu hvězdičku personálu a tři komfortu. Jinak si zasloužíte plný počet!
   Celkové hodnocení:

   Autor: Milan, 03. 09. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 02. 09. 2022

   0 prázdné