slunecni-dvur_konferencni-mistnost-1
Konference
Konference

Ideální prostor pro porady, semináře, konference a workshopy představuje Konferenční místnost v brněnském Hotelu Sluneční dvůr. Má kapacitu 60 osob a je vybavena veškerou potřebnou prezentační a multimediální technikou jako je digitální projektor, flipchart, laserové ukazovátko a wi-fi připojení k internetu.
Samozřejmostí je zajištění veškerého sortimentu chlazených i teplých nápojů, drobného občerstvení i jídel, popř. rautu. Parkovací místa jsou přímo u Hotelu Sluneční dvůr.

Cena na vyžádání

Možnost ubytování

Sluneční dvůr
Sluneční dvůr přímo v objektu Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Zatemnění Zatemnění Wi-fi Wi-fi Zdarma Klimatizace Klimatizace Plátno Plátno Projektor Projektor Flipchart Flipchart Parkování Parkování Zdarma Občerstvení Občerstvení 10m x 10m x 4m 10m x 10m x 4m Koberec Koberec

Kapacita

Uspořádání do U Uspořádání do U 25 osob Divadlo Divadlo 60 osob Třída Třída 50 osob Banket Banket 24 osob Jednání Jednání 25 osob Recepce Recepce 50 osob

Občerstvení

Varianta A

Káva, čaj, mléko, minerálka, džus, sladké, slané pečivo, ovoce, obědy, večeře, svačiny - cena a další požadavky na občerstvení dle individuální potřeby klienta. Pořádání oslav narozenin, firemních večírků, obchodních setkání, školení.

Na vyžádání
0 prázdné