slunecni-dvur_konferencni-mistnost-1
Konference
Konference

Ideální prostor pro porady, semináře, konference a workshopy představuje Konferenční místnost v brněnském Hotelu Sluneční dvůr. Má kapacitu 60 osob a je vybavena veškerou potřebnou prezentační a multimediální technikou jako je digitální projektor, flipchart, laserové ukazovátko a wi-fi připojení k internetu.
Samozřejmostí je zajištění veškerého sortimentu chlazených i teplých nápojů, drobného občerstvení i jídel, popř. rautu. Parkovací místa jsou přímo u Hotelu Sluneční dvůr.

Možnost ubytování

Sluneční dvůr
Sluneční dvůr přímo v objektu Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Zatemnění Zatemnění Wi-fi Wi-fi Zdarma Klimatizace Klimatizace Plátno Plátno Projektor Projektor Flipchart Flipchart Parkování Parkování Zdarma Občerstvení Občerstvení 10m x 10m x 4m 10m x 10m x 4m Koberec Koberec

Kapacita

Uspořádání do U Uspořádání do U 25 osob Divadlo Divadlo 60 osob Třída Třída 50 osob Banket Banket 24 osob Jednání Jednání 25 osob Recepce Recepce 50 osob

Občerstvení

Varianta A

Káva, čaj, mléko, minerálka, džus, sladké, slané pečivo, ovoce, obědy, večeře, svačiny - cena a další požadavky na občerstvení dle individuální potřeby klienta. Pořádání oslav narozenin, firemních večírků, obchodních setkání, školení.

Na vyžádání

Poptávka

Datum zahájení
Datum ukončení
Uspořádání do UUspořádání do U25 osob
DivadloDivadlo60 osob
TřídaTřída50 osob
BanketBanket24 osob
JednáníJednání25 osob
RecepceRecepce50 osob
Bez občerstvení
Varianta A(Na vyžádání)
 

,

Čas zahájení
:
 

,

Čas ukončení
:
0 prázdné