slunecni-dvur_velky-sal-1
Konference
Konference

Velký sál brněnského Hotelu Sluneční dvůr je vybavený pro pořádání firemních akcí, jako jsou přednášky, kongresy, konference, semináře, školení nebo prezentace.
Hotel nabízí 18 pokojů s celkovou kapacitou 53 lůžek. Jsou zde dvoulůžkové pokoje s možností rozšíření o další dvě lůžka v mezonetu, několik pokojů třílůžkových, apartmán a family rooms. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem a WC s koupelnou. Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní připojení k internetu a LCD televize.

Možnost ubytování

Sluneční dvůr
Sluneční dvůr přímo v objektu Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Wi-fi Wi-fi Zdarma Plátno Plátno Projektor Projektor Flipchart Flipchart Parkování Parkování Zdarma Občerstvení Občerstvení 10m x 27m x 4m 10m x 27m x 4m Dlažba Dlažba

Kapacita

Uspořádání do U Uspořádání do U 50 osob Divadlo Divadlo 120 osob Třída Třída 80 osob Banket Banket 150 osob Jednání Jednání 150 osob Recepce Recepce 150 osob

Občerstvení

Varianta A

Káva, čaj, mléko, minerálka, džus, sladké, slané pečivo, ovoce, obědy, večeře, svačiny - cena a další požadavky na občerstvení dle individuální potřeby klienta. Pořádání oslav narozenin, firemních večírků, obchodních setkání, školení.

Na vyžádání

Poptávka

Datum zahájení
Datum ukončení
Uspořádání do UUspořádání do U50 osob
DivadloDivadlo120 osob
TřídaTřída80 osob
BanketBanket150 osob
JednáníJednání150 osob
RecepceRecepce150 osob
Bez občerstvení
Varianta A(Na vyžádání)
 

,

Čas zahájení
:
 

,

Čas ukončení
:
0 prázdné