slunecni-dvur_velky-sal-1
Konference
Konference

Velký sál brněnského Hotelu Sluneční dvůr je vybavený pro pořádání firemních akcí, jako jsou přednášky, kongresy, konference, semináře, školení nebo prezentace.
Hotel nabízí 18 pokojů s celkovou kapacitou 53 lůžek. Jsou zde dvoulůžkové pokoje s možností rozšíření o další dvě lůžka v mezonetu, několik pokojů třílůžkových, apartmán a family rooms. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem a WC s koupelnou. Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní připojení k internetu a LCD televize.

Cena na vyžádání

Možnost ubytování

Sluneční dvůr
Sluneční dvůr přímo v objektu Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Wi-fi Wi-fi Zdarma Plátno Plátno Projektor Projektor Flipchart Flipchart Parkování Parkování Zdarma Občerstvení Občerstvení 10m x 27m x 4m 10m x 27m x 4m Dlažba Dlažba

Kapacita

Uspořádání do U Uspořádání do U 50 osob Divadlo Divadlo 120 osob Třída Třída 80 osob Banket Banket 150 osob Jednání Jednání 150 osob Recepce Recepce 150 osob

Občerstvení

Varianta A

Káva, čaj, mléko, minerálka, džus, sladké, slané pečivo, ovoce, obědy, večeře, svačiny - cena a další požadavky na občerstvení dle individuální potřeby klienta. Pořádání oslav narozenin, firemních večírků, obchodních setkání, školení.

Na vyžádání
0 prázdné