Sportpenzion Pohoda

Sportpenzion-Pohoda-1
Sportpenzion-Pohoda-2
Sportpenzion-Pohoda-3

+ 30
dalších fotek

Ve Sportpenzionu Pohoda můžete být ubytováni ve dvojlůžkových až čtyřlůžkových pokojích nebo větších apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, satelitním TV, telefonem, minibarem a internetovým připojením. Apartmány navíc také kuchyňkou. Ve všech pokojích je možnost přistýlky. Všechny pokoje a vnitřní prostory sportpenzionu jsou zcela nekuřácké. Sportovní vyžití nabízí tenisové kurty s antukou i umělým povrchem, víceúčelové hřiště s umělým povrchem, plážový volejbal, fitness, indoor cycling, hodiny bosu a powerjógy. Pro odpočinek je k dispozici relaxační centrum vybavené saunou, párou, vířivkou i rehabilitací s různými druhy masáží.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma

Konferenční prostory

KONFERENCE

Sportpenzion Pohoda

Letkov

Cena na vyžádání

Detail místnosti

Recenze

93 %

34 recenzí

Personál
92 %
Služby
95 %
Čistota
93 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 03. 08. 2021

   • Skvělé zázemí pro děti
   Celkové hodnocení:

   Autor: David, 14. 08. 2020

   • Místo, hřiště, koupání, ubytování, obsluha, výborná kuchyň, klid, dostupnost do centra, příjemné vystupování personálu.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 08. 08. 2020

   • Oceňuji prostorné pokoje, příjemný design, dostatek háčků na vše potřebné. Krásná hřiště pro děti, jak pro mladší tak i starší. Jezírko na koupání bylo skvělé. Příjemné a vstřícné vystupování části personálu. Chutná strava, dostatek zeleniny a ovoce u snídaně, chutné večeře.
   • Nedostatečně uklizené toalety ve společné části.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 08. 08. 2020

   • Ochotný personál, perfektní kuchyně, kde jsme ochutnali úžasná jídla a kde nám vyšli vstříc s jídly pro děti. Pivo dokázala paní výčepní natočit tak dobře, jak se jen tak nevidí. Dětské hřiště a koupací jezírko v areálu penzionu nabízí možnosti pro pěkné pozdní odpoledne s dětmi. Přiléhající přírodní koupaliště s hřištěm pro větší dětí je také báječné. Nabízí i sportovní využití pro dospělé, ale to jsme nevyužili. Velmi příjemné ceny vzhledem ke kvalitě. Budeme se vracet...
   • Manželská postel jsou dvě spojené postele. Zaprášené poličky na pokoji a "zašlá" koupelna, ale to bylo spíše z důvodu ne úplně plné obsazenosti na začátku letní sezóny. Ale jsou to mínusy úplně marginální vzhledem ke kladům!
   Celkové hodnocení:

   Autor: Jiří, 24. 06. 2020

   0 prázdné