Hotel Tvrz Orlice

Hotel-Tvrz-Orlice-1
Hotel-Tvrz-Orlice-2
Hotel-Tvrz-Orlice-3

+ 24
dalších fotek

Ve tvrzi z konce 13. století, která byla přestavěna na luxusní Hotel Tvrz Orlice, se nyní můžou ubytovat nejen milovníci historie. Hotel se nachází na okraji Letohradu uprostřed čisté přírody. Kromě ubytování v nadstandardních bezbariérových pokojích a apartmánech je tvrz úžasným turistickým cílem s možností prohlídek gotických a renesančních sklepení či knihtiskařské dílny. V přízemí hotelu je umístěna restaurace, ve sklepě pak středověká krčma. V létě je připraveno příjemné posezení na hradbách s vyhlídkou na rybník. Relaxaci zajistí wellness studio. Hotel nabízí i výjimečné prostředí pro pořádání soukromých či komerčních akcí.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování 200 Kč /den
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Společenský sál

Hotel Tvrz Orlice

Letohrad

90 6 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

94 %

83 recenzí

Personál
95 %
Služby
94 %
Čistota
97 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Pobyt v hotelu se nám velmi libil, byl naprosto bez výhrad. Těšíme se na příští návštěvu.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 26. 08. 2020

   • Hotel krásný, pokoje čisté, prostorné. Personál vstřícný. Wellness služby skvělé, pan masér úžasný. Výběr na snídani i výběr ze 2 druhů jídel na večeři dostačující.
   • Pomalejší obsluha v restauraci. Ceny jídel trochu vyšší.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 26. 08. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Oldřich Šikula, 22. 08. 2020

   • Bezvadná čistota, velká koupelna, hlavně milý a ochotný personál .Celkově spokojenost.
   • Neustálé problémy se zapínáním televize /problém i pro personál/. Jinak při příští návštěvě hotelu dáme přednost normálnímu 2 lůžkovému pokoji /VIP pokoje mají pouze malá okénka, chybí denní světlo/, I při slunečním dni je v místnosti velmi šero, nutno neustále svítit.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Vladimíra, 30. 07. 2020

   • Moc hezké prostředí kolem hotelu, krásná tvrz. Recepční byly velmi ochotné. Jídlo bylo dobré.
   • Na čtyřhvězdičkový hotel by se slušelo občas vyčistit pohovku na pokoji a pokoj řádně zbavit prachu. Dále bych čekala lepší služby v restauraci. Jedna směna personálu v restauraci měla velmi laxní přístup k hostům, přestože bylo v restauraci málo hostů, velmi dlouho jsme čekali na pití, objednávky jídel nebyly kompletní, stále něco chybělo. Servis u snídaně také nebyl v pořádku, personál jsme museli hledat, doplňování jídel a nádobí velmi vázlo. V hotelu jsme strávili tři noci. Když se vyměnil jiný den personál, tak vše fungovalo, jak má. Škoda, že pár neochotných zaměstnanců kazí dojem pěkného hotelu a prostředí.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Petra, 08. 08. 2020

   Kontakt

   0 prázdné