Penzion U Černého potoka

Penzion-U-Černého-potoka-1
Penzion-U-Černého-potoka-2
Penzion-U-Černého-potoka-3

+ 12
dalších fotek

V malebné vísce jménem Vápenky leží rodinný penzion U Černého potoka, kde si každého hosta hýčkají. V srdci Bílých Karpat si mohou návštěvníci dopřát odpočinek v jakoukoli roční dobu. Najdou tu ubytování v 11 příjemně zařízených pokojích v podkroví, kde nechybí bezdrátové připojení k internetu a vlastní sociální zázemí. Hostinec U Černého potoka, kterým disponuje penzion, vznikl po citlivé rekonstrukci původního hostince z konce 19. století. Majitelé měli za cíl obnovit zvyklost místního pohostinství. Pro firemní a soukromé akce má penzion vyhrazen klimatizovaný salonek s 80 místy k sezení.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování Zdarma
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Salonek

Penzion U Černého potoka

Nová Lhota

70 3 000 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

91 %

74 recenzí

Personál
93 %
Služby
92 %
Čistota
96 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • Příjemný personál. Dobré jídlo.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 23. 07. 2022

   • čistota
   • Dostali jsme nejmenší pokoj cca 9m2, z toho 1/4 zabírala koupelna. Ta byla celkem prostorná a úžasně čistá. Pokoj v podkroví, až asi do 1 m před dveřmi byla šikmá stěna a tím se pokoj ještě více opticky zmenšil. Zařízení 2 postele pod stěnou, jedna pouze v hlavové části takže pod televizí se dalo sedět (ale ne dívat na televizi. V druhé posteli se dalo jen ležet. Na oblečení komoda 60x30x60. K sezení 2 zahradní rozkládací židle ale při jejich rozložení se zablokoval vstup do koupelny. Tašky se nám pod postel nevešly takže většina oblečení a tašky po zemi. Na týden pro 2 osoby už nikdy.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Eva , 16. 07. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 06. 06. 2022

   • Vše výborné , až poslední den se dojem pokazil.
   • Prý kvůli chybě v systému nás vyhnali domů o den dříve. Že máme v ubytovacím pokazu jiný den než oni v penzionu nikoho nezajímalo. Tím zkazili veškerý krásný dojem z pobytu.ě
   Celkové hodnocení:

   Autor: Lenka, 20. 05. 2022

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 18. 05. 2022

   0 prázdné