Hotel U Lip

Hotel-U-Lip-1
Hotel-U-Lip-2
Hotel-U-Lip-3

+ 17
dalších fotek

Tříhvězdičkový rodinný hotel U Lip Trojanovice nabízí ubytování v srdci Beskyd.
Ubytovat se můžete v pokojích 3 kategorií – business, standart a ekonomy. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC, pokoj business navíc nabízí fitness služby a infrasaunu, které jsou v ceně pobytu.
Kromě pohodlného ubytování můžete v hotelu navštívit restauraci, fitness, využít infrasaunu či stolního tenisu a své společenské akce nebo firemní jednání a obchodní schůzky uspořádat ve společenském sále s kapacitou až 60 osob.

Wi-fi Wi-fi Zdarma
Parkování Parkování 50 Kč /den
Občerstvení Občerstvení

Konferenční prostory

Sál

Hotel U Lip

Trojanovice

65 1 200 Kč / den

Detail místnosti

Recenze

87 %

91 recenzí

Personál
94 %
Služby
88 %
Čistota
89 %

%rev_publicComment%

   Celkové hodnocení:

   Autor: %rev_name%, %rev_date%

   • dobrý
   • asi nic
   Celkové hodnocení:

   Autor: Miroslav Novák, 08. 08. 2020

   • Miniaturní koupelna ,neodtékající sprcha , protékající vodovodní baterie , praktická nemožnost sušení ručníků a oblečení , chybějící lednička na pokoji . Celkově příliš těsné. Špatná kuchyně. Celkově neodpovídá vzhledu internetových stránek !
   Celkové hodnocení:

   Autor: Rudolf, 15. 08. 2020

   • Moc příjemný pobyt. V Trojanovicích i v hotelu se nám velmi líbilo.
   • Prostor pro zlepšení je ve výběru lepšího čepovaného piva a rozlévaného vína, tam by se dalo ještě polepšit :)
   Celkové hodnocení:

   Autor: Pavla, 16. 08. 2020

   • 1) Atmosféra, ačkoli hostů hodně, neměl jsem pocit, že by bylo v restauraci či společných prostorách hlučno; pan hoteliér vždy dobře naladěn, sršel humornými proslovy a historkami, které skutečně přispívaly k dobré náladě hostů; 2) Jídlo - chutné + skutečně veliké porce 3) Blízkost k cyklostezkám, turistickým stezkám a lanovce na Pustevny/sochu Radegasta/horu Radhošť
   • Tato informaci vlastně není, co se mi nelíbilo, ale jen jemné upozornění pro návštěvníky vyšších postav: Obývali jsme (rodina) pokoj ve třetím patře = v podkroví. Při přístupu do něj se návštěvník musí smířit na schodišti do 3.patra se sníženými podhledy, případně podstropními trámy. Pro lidi do 170 cm výšky s tím není výrazný problém, já mám přes dva metry, proto jsem se pokaždé, když jsem si nedal pozor, mlátil do hlavy nebo (při nedostatečném sklonění) do ramen a zad. Ostatní schodiště jsou bez jakýchkoli připomínek naprosto OK.
   Celkové hodnocení:

   Autor: Vojtěch, 26. 07. 2020

   Celkové hodnocení:

   Autor: Anonym, 02. 08. 2020

   Kontakt

   0 prázdné