hotel-villa-ostrava-3_salonek-s-terasou-1
schůzka workshop teambuilding tisková konference prezentace školení
schůzka workshop teambuilding tisková konference prezentace školení

Salónek s terasou se nachází v prvním patře Hotelu Villa Ostrava 3+ a jedná se o prostor obdélníkového tvaru, který je vybaven flipchartem, dataprojektorem, promítacím plátnem a WiFi připojením k internetu. Po předchozí domluvě je možné za poplatek rozšířit výbavu o kancelářské potřeby.Z klimatizované místnosti je vstup na terasu se zahradním nábytkem a slunečníky (mimo zimní období). Při divadelním seřazení židlí se v salónku posadí 40 hostů workshopu, teambuildingu, prezentace nebo školení. Uspořádání stolů je možné na několik způsobů.

Cena na vyžádání

Možnost ubytování

Hotel Villa Ostrava 3+
Hotel Villa Ostrava 3+ přímo v objektu Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Zatemnění Zatemnění Wi-fi Wi-fi Zdarma Klimatizace Klimatizace Plátno Plátno Projektor Projektor Flipchart Flipchart Parkování Parkování 129 Kč /den Občerstvení Občerstvení 4,9m x 12m x 3m 4,9m x 12m x 3m Koberec Koberec

Kapacita

Divadlo Divadlo 40 osob Třída Třída 10 osob Banket Banket 40 osob Jednání Jednání 36 osob

Občerstvení

Varianta A

Nápoje (např. džbán s vodou, překapávaná káva, čaj, džus, atd. dle přání a domluvy)

Na vyžádání

Varianta B

Nápoje (např. džbán s vodou, překapávaná káva, čaj, džus, atd. dle přání a domluvy) a občerstvení (např. různé druhy chlebíčků, kanapek, moučníků, obložených mís, salátů, teplých rautů nebo obědové menu dle přání a domluvy)

Na vyžádání
0 prázdné