zamek-jesenik-nad-odrou_konferencni-mistnost-1
schůzka workshop školení
schůzka workshop školení
1 800 Kč/ den185 Kč/ hodinu

Konferenční místnost v luxusním prostředí Zámku Jeseník nad Odrou je ideální pro menší firemní akce, jako jsou obchodní schůzky, prezentace, školení či konference. Okouzlující je už sama zámecká architektura s klenutými stropy a stejně tak umístění uprostřed krásného parku.
Hotel zajistí všechny doprovodné služby podle požadavků klienta a pro relaxaci nabízí projížďky na koních z místní jízdárny nebo zapůjčení kol pro projížďky po půvabném okolí, které je ideální i pro pěší turistiku.

1 800 Kč / den
185 Kč / hodina

Možnost ubytování

Zámek Jeseník nad Odrou
Zámek Jeseník nad Odrou přímo v objektu Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Zatemnění Zatemnění Wi-fi Wi-fi Zdarma Plátno Plátno Projektor Projektor Ozvučení Ozvučení Flipchart Flipchart Parkování Parkování Zdarma Občerstvení Občerstvení 3m x 15m x 4m 3m x 15m x 4m Parkety Parkety

Kapacita

Divadlo Divadlo 60 osob Třída Třída 32 osob Banket Banket 28 osob Jednání Jednání 30 osob Recepce Recepce 60 osob

Občerstvení

Varianta A

Překapávaná káva, stolní voda, Matonni, zákusky typu ovocné věnečky,sladké štrůdly, ruzné cukrovinky. Chlebíčky, slané štrůdly, zeleninové mísy. Ovoce

100 Kč za osobu

Varianta B

Espresso, Matonni, lososové chlebíčky, jednoduché chlebíčky, miniřízečky, sladké štrůdly. studené saláty, široký výběr ovoce, zeleniny. Dorty, sladké drobosti.

200 Kč za osobu
0 prázdné