lesni-lazne-legner-hotel-zvanovice_salonek-hubert-1
schůzka
schůzka
2 500 Kč/ den700 Kč/ hodinu

Legner hotel Zvánovice sídlící v srdci Ladova kraje, přibližně 25 kilometrů od Prahy, disponuje moderně zařízenými konferenčními prostory tvořenými velkým sálem a několika menšími salonky. Jedním z nich je salonek Hubert vhodný pro pořádání menších firemních i soukromých akcí. Celková kapacita salonku je 15-16 osob. Hostům je k dispozici flipchart, bezdrátové připojení k internetu a po domluvě lze dodat i dataprojektor. Salonek je vybaven velkými okny, která zajišťují dostatečný přísun denního světla. V případě zájmu vám hotelový personál zajistí kompletní občerstvení, ubytování a také návštěvu krásných Lesních Lázní.

2 500 Kč / den
700 Kč / hodina

Možnost ubytování

Lesní Lázně – Legner Hotel Zvánovice
Lesní Lázně – Legner Hotel Zvánovice přímo v objektu Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Wi-fi Wi-fi Zdarma Plátno Plátno Flipchart Flipchart Parkování Parkování Zdarma Občerstvení Občerstvení 6m x 6m x 3m 6m x 6m x 3m Koberec Koberec

Kapacita

Uspořádání do U Uspořádání do U 12 osob Divadlo Divadlo 20 osob Třída Třída 16 osob

Občerstvení

Varianta A

Aranžované čerstvé ovoce, výběr džusů, minerální voda ( neperlivá/jemně perlivá), překapávaná káva, čaj (med, citron, cukr, mléko)

130 Kč za osobu

Varianta B

Slané nebo sladké pečivo, aranžované čerstvé ovoce, výběr džusů, minerální voda ( neperlivá/jemně perlivá), překapávaná káva, čaj (med, citron, cukr, mléko)

165 Kč za osobu

Poptávka

Datum zahájení
Datum ukončení
Uspořádání do UUspořádání do U12 osob
DivadloDivadlo20 osob
TřídaTřída16 osob
Bez občerstvení
Varianta A(130 Kč za osobu)
Varianta B(165 Kč za osobu)
 

,

Čas zahájení
:
 

,

Čas ukončení
:
0 prázdné