resort-lesni-lazne_salonek-hubert-1
schůzka
schůzka
2 500 Kč/ den700 Kč/ hodinu

Legner hotel Zvánovice sídlící v srdci Ladova kraje, přibližně 25 kilometrů od Prahy, disponuje moderně zařízenými konferenčními prostory tvořenými velkým sálem a několika menšími salonky. Jedním z nich je salonek Hubert vhodný pro pořádání menších firemních i soukromých akcí. Celková kapacita salonku je 15-16 osob. Hostům je k dispozici flipchart, bezdrátové připojení k internetu a po domluvě lze dodat i dataprojektor. Salonek je vybaven velkými okny, která zajišťují dostatečný přísun denního světla. V případě zájmu vám hotelový personál zajistí kompletní občerstvení, ubytování a také návštěvu krásných Lesních Lázní.

2 500 Kč / den
700 Kč / hodina

Možnost ubytování

Resort Lesní Lázně
Resort Lesní Lázně přímo v objektu Cenu Vám zašleme dle Vámi poptaného termínu. Více informací

Vybavení místnosti

Denní světlo Denní světlo Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup Wi-fi Wi-fi Zdarma Plátno Plátno Flipchart Flipchart Parkování Parkování Zdarma Občerstvení Občerstvení 6m x 6m x 3m 6m x 6m x 3m Koberec Koberec

Kapacita

Uspořádání do U Uspořádání do U 12 osob Divadlo Divadlo 20 osob Třída Třída 16 osob

Občerstvení

Varianta A

Aranžované čerstvé ovoce, výběr džusů, minerální voda ( neperlivá/jemně perlivá), překapávaná káva, čaj (med, citron, cukr, mléko)

130 Kč za osobu

Varianta B

Slané nebo sladké pečivo, aranžované čerstvé ovoce, výběr džusů, minerální voda ( neperlivá/jemně perlivá), překapávaná káva, čaj (med, citron, cukr, mléko)

165 Kč za osobu
0 prázdné