Událost. Výcvik. Konference.
Více než 10 let ve službách firemních akcí

HERTIN

Ostrava

Maximální kapacita:
osoba
Ubytovací kapacita:
0 osoba
Počet pokojů:
0 ks
Číslo výrobku:
0 ks

Dosáhnout

Adresa
  • 70200 Ostrava, Škroupova 1114/4

Informace o poloze

Společnost HERTIN s.r.o. se nachází na adrese Škroupova 4, 702 00 Ostrava, poblíž tramvajové zastávky „Stodolní“. Nespornou výhodou je bezproblémová dostupnost MHD.


Doprava – MHD: od hlavního vlakového nádraží v Ostravě tramvajovou linkou č. 2 (směr Výškovice), 8 (směr Vřesina) nebo 1 (směr Dubina). Výstup na zastávce „Stodolní“, jedná se o pátou zastávku, cesta trvá přibližně 6 minut. Ze zastávky potom dále kousek pěšky (celkem 150 metrů, 2 minuty chůze). A to nejdříve kousek ve směru jízdy tramvaje, dále doprava do ulice Stodolní a na Stodolní zabočit první ulicí doprava (jedná se o ulici Škroupovu). Číslo popisné 4, jedná se o druhý vchod po pravé straně ulice. Zvonek je označen nápisem HERTIN s. r. o.


Od vlakového nádraží Ostrava – Svinov, tramvajovou linkou číslo 8 (tramvajová zastávka „Svinov mosty horní zastávka“, směr Hlavní nádraží). Výstup na zastávce „Stodolní“, jedná se o jedenáctou zastávku, cesta trvá 14 minut.


Doprava autem: Nejlépe z ulice Českobratrská na světelné křižovatce doprava (ze směru od Futura), respektive doleva (ze směru od centra) do ulice Poděbradova. Dále potom první odbočkou doleva do ulice Janáčkova. Druhá odbočka po pravé ruce je velké placené parkoviště s dostatečnou kapacitou. Parkovat můžete za poplatek 20 Kč/h přímo u školicího střediska, v okolí jsou také bezplatná parkovací místa, mohou být ale obsazena – nechejte si raději časovou rezervu, abyste vše včas stihli.


Vybavení učebny: Wi-fi rychlý bezdrátový internet je našim klientům plně k dispozici. Zázemí i pro IT školení (LAN).

Lektoři a školitelé mohou využívat bílou magnetickou tabuli, dataprojektor, projekční plátno, flipchart, notebook, příp. další vybavení dle domluvy.

V našich školicích místnostech jsou instalovány stropní podhledy pro lepší akustiku.

V našem školicím středisku Vás kromě nových informací čeká přátelské prostředí a klid.

Vytiskneme Vám materiály ke školením či poradám za velmi přátelské ceny a ušetříme vám práci.


Funkce polohy

  • malá konference
  • prezentace
  • schůzka
  • školení
  • teambuilding
  • tisková konference
  • workshop